Výcvik - 5. část

24. března 2016 v 16:21 | Dark Lilly |  Příběhy
Slunce už dávno zapadlo za Mračné hory a pomalu se začalo stmívat. V podvečer v táboře moc koček nebylo. Byla tam jen Lilly, ostatní učedníci, několik menších koťat a kočka, která je hlídala. Byla tam nuda. Lilly si lehla do trávy a přemýšlela. Přemýšlela o tom, co by asi teď dělala ve Vzdušném klanu. Kdyby tam teď byla a byla by tam taky taková nuda, asi by šla někam s Miou, s Leonou, nebo s Nalou. Ale tady nevěděla, co má dělat. Pořád je tu nová. Ale tady to taky není špatné. Používat černou magii je bezva, jen ji docela mrzí, že kvůli tomu musela odejít z jejího bývalého klanu. Ale tak to prostě je, každý klan má svá pravidla... "Jak se jim asi teď daří?" pomyslela si. "Mohla bych se tam zase někdy jít podívat..."
Z přemýšlení ji probudilo šustění trávy, které se k ní stále přibližovalo. Někdo k ní přichází. Lilly se lekla a zvedla hlavu. Před ní stála Darken, ale už neměla žádné zranění, ani popálenou srst. Léčitelka asi odvedla dobrou práci, přesto Darken nevypadala moc šťastně, právě naopak, vypadala dost naštvaně. "Proč netrénujete?" řekla a všichni ostatní se na ní otočili, zatímco se Lilly otočila na ně. Všichni učedníci leželi v mechu a odpočívali. Okamžitě vstali a přiběhli k Darken. Ta je ale moc mile nepřivítala. Z jejího výrazu se dá vyčíst všechno. Je stejný, jako byl minule. Nemá je moc ráda. Ale oni přece nemůžou za to, že tentokrát byla vybrána právě ona, aby vycvičila učedníky.
Po skončení výcviku učedníci odešli z tábora. Večer se zatáhlo, spustil se silný děšť a kapky deště padaly až do rána. Všichni byli promočení a byla jim zima. Chtěli se jít schovat do jeskyně, ale když tam došli, zjistili, že je celá zaplavená vodou a ta dovnitř stále přitéká. Ale naštěstí déšť po chvilce ustal. Lilly už měla kožich skoro suchý a procházela se lesem. Náhle si uvědomila, že už dlouho neviděla ostatní. Asi se vydali někam jinam. Lilly se tedy vydala je hledat. Běžela lesem, když se najednou dostala tam, kde ještě nikdy předtím nebyla. Nevěděla, že má Měsíční klan tak velké území. Nebo se jí to nejspíš jen zdálo, protože to tu neznala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama