Výcvik - 1. část

27. ledna 2016 v 16:47 | Dark Lilly |  Příběhy
"Ty jsi nová v klanu, že?" řekla Darken a zahleděla se na Lilly. "Ano..." odpověděla s obavami Lilly. Z velké a vážené kočky šel opravdu strach. "Dobrá... tak tedy - okolo půlnoci se nevzdaluj od tábora, sejdeme se tam." dořekla a pomalu odešla z jeskyně. "Doufám, že dnes to bude aspoň trochu zábava." ozval se hlas za Lilly. Byla to Tess, která se usmívala a odpočívala na plochých kamenech uprostřed jeskyně. "Půjdu s tebou taky. Ale ještě musím dojít pro ostatní. Počkej tady na mě." dořekla, vstala a co nejrychleji vyběhla z jeskyně. Lilly se na ni udiveně podívala, po chvilce vyšla za ní a počkala na ni před jeskyní. Netrvalo dlouho a Tess se vrátila zpátky se dvěma dalšími členy. Proužek si ji pozorně prohlížel a spustil "Taky jsi začátečnice?" Lilly přikývla. "Ano, jsem učednice Darken. Ale pocházím z jiného klanu. Vlastně vůbec nepocházím odsud. Jsem tady teprve několik dní." "Nemusíš se vůbec bát." uklidnila ji Tess "Darken tě naučí úplně všechno."
Tábor se nachází jen kousek od jeskyně. Když tam čtyři učedníci došli, Darken tam na ně už čekala. "Že vám to ale trvalo.." odfrkla si. I když podle Měsíce měla půlnoc nastat až za chvíli. "Tess, Proužku, Alane a Lilly," začala Darken "následujícího čtvrt roku budu mít na starosti váš čtyři. A musíte si uvědomit, že tohle není školka pro nejmenší, ale budete se tu cvičit na zkušené válečníky. Ale musím vás varovat - některé úkoly jsou velmi nebezpečné a ne každý je zvládne."
Všem je už dopředu jasné, že kočky, kterým je přibližně tři čtvrtě roku, si dělají srandu ze všeho a nic neberou moc vážně. Zároveň ale také mají respekt ze starších koček, zvlášť když je učí zástupkyně velitele. "A to jako budeme trénovat celou noc nebo jak?" prohodil Alanis, jehož otravným otázkám vždy málo kdo rozumí. "V noci je tu pro nás bezpečněji. A jestli budeš mít pořád takové otázky, žádný válečník z tebe nebude." napomenula ho Darken. Alanis sklopil uši. Potom se Darken otočila na ostatní učedníky. "Takže, začneme."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | 27. ledna 2016 v 16:57 | Reagovat

STRAŠNĚ MOC PROSÍM!  Dáš "To se mi líbí" na odkazech pod tyhle dvě fotky?
http://www.mundo.cz/soutez/kaplicka-irsko
http://www.mundo.cz/soutez/pohled-na-dunmore-head :-) moc díky!! :-)
(podmínka je přihlášení na facebook)

2 Lilly Lilly | Web | 27. ledna 2016 v 17:01 | Reagovat

Nechci být zlá, ale nevím, proč bych to měla dělat :-) ani tě neznám...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama