Leden 2016

Ahoj!

31. ledna 2016 v 17:30 | Dark Lilly |  Důležité články
Vím, že poslední dobou nejsem moc aktivní, a věřte nebo ne, ale mám i jiné věci na práci. Až dodělám animace, napíšu další pokračování o Melany, nechci, aby zůstalo nedokončené.
Jo, a pokud to ještě nevíte --- mám kanál na youtube, odkazy mi sem přidávat nejdou, ale na yt mě najdete, když napíšete do vyhledávače Dark Lilly. Jako profilovku tam mám Dark Lilly (nightcore - přeměněnou) však víte, jak vypadám XD Mám tam několik videí, jako třeba moje animace, příběhy a videa z malování. Velmi byste mě potěšili, kdyby jste dali odběr. :3
Doufám, že vám snad nějak přehnaně nevadí, že to píšu sem.
A teď už fakt nemám čas, takže nashle příště! XD Snad už konečně dopíšu ten příběh.

Výcvik - 2. část

27. ledna 2016 v 16:47 | Dark Lilly |  Příběhy
Lilly si hned po prvním výcviku uvědomila, že pokud chce v tomto klanu zůstat, bude se muset hodně snažit. Ostatní učedníci začali s trénováním už před čtvrt rokem - tak je to v každém klanu. Když koťata dosáhnou věku půl roku, začnou se učit od mistra. Když je kočkám jeden rok, už z nich nejsou učedníci. A když jim je rok a půl, stanou se dospělými válečníky. Ale nejen v Měsíčním klanu je výcvik velmi náročný. Každý klan má svá pravidla a v každém klanu je výcvik trochu odlišný. Nedá se však říct, že by byl jednoduší. Měsíční klan se zaměřuje hlavně na ohebnost a rychlost, ale také na požívání magie (pokud ji kočka má). To je další dovenost, kterou se Lilly bude muset naučit. Pro všechny mladé kočky je toto období složité, ale připravuje je na nebezpečný život.

Pomalu se začalo rozednívat. Mlha přikryla travnaté louky a vítr ohýbal větve vysokých stromů. Jakmile se objevily Sluneční paprsky nad Mračnými horami, učedníkům konečně skončil výcvik. Bylo léto, takže noci byly krátké, ale i tak se výcvik učedníkům zdál nekonečný. Dalo by se říct, že jediný, kdo se bavil, byla Tess - jak říkala už v jeskyni. Tess byla ve všem opravdu dobrá, protože ve volném čase chodila trénovat sama. Ostatním bohatě stačilo několik hodin mučení a teď se váleli v mechu před jeskyní. Ale i přes to si byli všichni dobře vedomi toho, že dnešní výcvik byl bezpečný a že to nejhorší je teprve čeká. Tess, Proužek a Alanis byli předchozího čtvrt roku učedníci Vlnky, ale to bylo předtím, než se k nim přidala Lilly. Ale i kdyby se k nim nepřidala, dopadlo by to stejně. Výcvik se dělí na dvě části, na tu lehčí a na tu složitější. Lilly prošla první částí výcviku ve Vzdušném klanu, a ten má podobné pravidla při výcviku jako Měsíční klan. Takže díky tomu Lilly už nějaké zkušenosti měla a nebyla úplně nemožná. Ale stále se nemohla měřit s ostatními učedníky.

Výcvik - 1. část

27. ledna 2016 v 16:47 | Dark Lilly |  Příběhy
"Ty jsi nová v klanu, že?" řekla Darken a zahleděla se na Lilly. "Ano..." odpověděla s obavami Lilly. Z velké a vážené kočky šel opravdu strach. "Dobrá... tak tedy - okolo půlnoci se nevzdaluj od tábora, sejdeme se tam." dořekla a pomalu odešla z jeskyně. "Doufám, že dnes to bude aspoň trochu zábava." ozval se hlas za Lilly. Byla to Tess, která se usmívala a odpočívala na plochých kamenech uprostřed jeskyně. "Půjdu s tebou taky. Ale ještě musím dojít pro ostatní. Počkej tady na mě." dořekla, vstala a co nejrychleji vyběhla z jeskyně. Lilly se na ni udiveně podívala, po chvilce vyšla za ní a počkala na ni před jeskyní. Netrvalo dlouho a Tess se vrátila zpátky se dvěma dalšími členy. Proužek si ji pozorně prohlížel a spustil "Taky jsi začátečnice?" Lilly přikývla. "Ano, jsem učednice Darken. Ale pocházím z jiného klanu. Vlastně vůbec nepocházím odsud. Jsem tady teprve několik dní." "Nemusíš se vůbec bát." uklidnila ji Tess "Darken tě naučí úplně všechno."
Tábor se nachází jen kousek od jeskyně. Když tam čtyři učedníci došli, Darken tam na ně už čekala. "Že vám to ale trvalo.." odfrkla si. I když podle Měsíce měla půlnoc nastat až za chvíli. "Tess, Proužku, Alane a Lilly," začala Darken "následujícího čtvrt roku budu mít na starosti váš čtyři. A musíte si uvědomit, že tohle není školka pro nejmenší, ale budete se tu cvičit na zkušené válečníky. Ale musím vás varovat - některé úkoly jsou velmi nebezpečné a ne každý je zvládne."
Všem je už dopředu jasné, že kočky, kterým je přibližně tři čtvrtě roku, si dělají srandu ze všeho a nic neberou moc vážně. Zároveň ale také mají respekt ze starších koček, zvlášť když je učí zástupkyně velitele. "A to jako budeme trénovat celou noc nebo jak?" prohodil Alanis, jehož otravným otázkám vždy málo kdo rozumí. "V noci je tu pro nás bezpečněji. A jestli budeš mít pořád takové otázky, žádný válečník z tebe nebude." napomenula ho Darken. Alanis sklopil uši. Potom se Darken otočila na ostatní učedníky. "Takže, začneme."

Obrázek k příběhu Dark Lilly

24. ledna 2016 v 19:53 | Dark Lilly cat

Dark Lilly - gif (přeměna) :D

24. ledna 2016 v 19:43 | Dark Lilly cat |  Gify

Novej příběh

21. ledna 2016 v 14:03 | Dark Lilly cat
Svoji neaktivitu na blogu můžu vysvětlit tak, že jsem v poslední době dělala tohle --- http://youtu.be/99XdK9BGg9I
(video mi sem přidat nejde, tak přidám odkaz)
Je to strašně krátký ale aspoň něco :D
Jinak se chystám napsat další příběh sem.

Obrázky z příběhu

19. ledna 2016 v 20:24 | Dark Lilly cat
Klarie, Temný Blesk, Alan, Lilly (já) :D


Další Gif

16. ledna 2016 v 12:29 | Dark Lilly |  Gify
No když už jsem tuhle rubriku vytvořila... :D
tohle je taková LSD cat :D
aneb co se stane, když kreslíte více koček podle jedné šablony ;D

Strážkyně - Meliris a Simon

16. ledna 2016 v 12:25 | Dark Lilly |  Klany


Pamatujete si na ně ještě?? :D Já na ně málem zapomněla. :D
A protože jsem měla hodně problémů s tím, že si klany chránili až moc své území, rozhodla jsem se, že pokud mají kočky nějaký důvod jít přes cizí území (mají nějaký důležitý úkol) tak přes jejich území jít můžou, nesmí se tam ale moc zdržet. (Tak to vlastně bylo vždycky :D )
Legendu o tajemné Černé skále duchů jsem už psala, ale pokud jste to nečetli - v Černé skále jsou uvězněny duše koček, které zemřely nespravedlně v největším boji mezi klany. Uvěznily je kočky s nějvětší mocí, které se jako zázrakem objevily na území klanů, skončily válku a některé kočky obdařily kouzelnou mocí. Za to jim kočky z klanů darovaly místo velitele a jejich věčnou úctu. Poté, co velitelé klanu uvěznili zlé duše do skály, vybrali dvě kočky, kterým darovali amulet a jmenovali je ochráncemi skály. Kdyby se jednomu z amuletů něco stalo, třeba kdyby se rozbil, skála by se otevřela a unikly by z ní všechny duše, které by se pomstily za svou smrt. To se naštěstí ještě nikdy nestalo.
Tak tohle je hodně zkrácené a je tam jen to nejdůležitější, nechce se mi to tu všechno psát.
No, a ty dvě strážkyně, které vybrali (už nevím, kdo přesně je vybral), byly Meliris a Sissi. Sissi ale potom zemřela v sopce (přidávala jsem i komiks o tom) :D no, a potom se teda stala strážkyní Simon, kterou Meliris nenáviděla.
Strážkyně nosí na krku amulety, jak už jsem psala, Meliris nosí zelený a Simon červený - stejný, jako nosila Sissi, protože se mu naštěstí nic nestalo.
A ještě jedna informace: Černá skála není na území klanů, proto na mapě nebyla.
To mi připomnělo, že mám dodělávat mapy :D Neboje se, dodělám je. A možná bych chtěla i znovu nakreslit pát postav, které jsem vymyslela jako první. Ty jsou totiž nejlepší. :D A ještě budu muset dokončit příběh o Melany, no mám toho hodně
Meliris
Sissi (už nežije)
Simon

Dark Lilly gif

15. ledna 2016 v 22:50 | Dark Lilly |  Gify
Můj gif :D Jo, pravda, nemusela jsem to tak odfláknout :D
Přísahám, že se příště budu víc snažit. :D
Ale i tak se mi zdá, že se mi celkem povedl.
No na to, že jsem něco takového dělala poprvé, myslím, že to celkem ujde :D

Zase já :D

15. ledna 2016 v 22:42 | Lilly |  Lilly
Snad jsem se aspoň trpchu zlepšila v kreslení. :D Jo, a smutnej obrázek, protože včera byl smutnej den :(
/*

Dark Lilly

10. ledna 2016 v 16:20 | Dark Lilly |  Lilly
Nudila jsem se, tak jsem si zase jen tak čmárala... Nejdřív jsem nakreslila první obrázek a pak mě napadl druhý způsob. Který obrázek je hezčí?? Podle mě asi 2.
(je to podle fotky)
1
2

Starší obrázek

10. ledna 2016 v 15:11 | Dark Lilly
Ale nějak jsem ho sem zapomněla přidat Smějící se
Uhádnete kdo je na obrázku?? (obě kočky jsem sem už přidávala)

Othelo

7. ledna 2016 v 20:55 | Lilly |  Postavy
Klan: Sněžný
Věk: půl roku (kotě)
No a když venku už konečně sněží, tak přidám obrázek se sněhem Smějící se

HAPPY NEW YEAR!!!

1. ledna 2016 v 21:33 | Lilly
Já vím, pozdě jako vždy. Smějící seAle tak aspoň někdy to sem přidám, o svátcích jsem vůbec neměla čas.
Takže vám přeji do nového roku jen to nejlepší a ať se vám vše daří. Usmívající se
A my se taky budeme snažit, aby byl tento blog lepší, než byl dříve. Usmívající se