Lilly a její kámen

30. listopadu 2015 v 15:15 | Já :D (Lilly) |  Klany
Jak už jsem psala v mých příbězích, Lilly našla v neprozkoumané části lesa zvláštní kámen. Když si ho odnesla do tábora, schovala ho do křoví a počkala, až tam bude bezpečno...
.
.
Kočky se v noci opět vydaly na lov a s Lilly už ani nepočítaly. Znaly ji. Ale neznaly její tajemství. V táboře už zbylo jen pár nováčků, kteří měli právě přestávku od tréningu a jen tak se povalovali v mechu. Lilly si nikdo nevšímal a toho využila. Obešla několik stromů a proplížila se do křoví. Ulevilo se jí, když zjistila, že tam kámen stále je. Popadla ho do tlamičky a běžela s ním dál od tábora. Když doběhla na místo, kde nikdo nebyl, položila kámen na zem. Nevěděla, co s ním teď bude dělat, ale rozhodně ho tu nechtěla nechat. Takový kámen ještě nikdy nenašla.
Z přemýšlení ji vytrhl divný zvuk a chvíli potom začal kámen zářit jasným fialovým světlem. Světlo bylo čím dál zářivější a Lilly si tlapkama zakryla obličej. Chtěla couvnout, ale ocas se jí zasekl o hromadu větví a Lilly spadla. Otevřela oči, ale světlo bylo tak silné, že nic neviděla. Ale najednou začalo světlo pomalu zhasínat a po chvilce zhaslo úplně. Lilly se zvedla a ohlédla se. Nikde kámen neviděla. Potom jí ale něco zacinkalo na krku a Lilly vše pochopila. Tedy vlastně pochopila jen to, že má kámen velmi silnou kouzelnou moc.
.
.
Díky kameni získala Lilly temná kouzla, byla rychlejší a silnější a získala kouzla, jako je třeba hypnóza a duch bouřky. Zvláštní bylo, že vždy když Lilly magii potřebovala, její srst se na některých místech zbarvila do fialova - je to stejná barva, jakou má kámen. Lilly se tedy může takhle 'proměňovat' a se svými kouzly ostatním pomáhá. Když na to přišla, byla v šoku. Ale ještě více ji zaskočilo, když zjistila, že od chvíle, kdy se poprvé proměnila a kdy poprvé svá kouzla použila, byla prokleta. Od té chvíle je s kamenem spojena a nesmí si ho nikdy sundat. Takže Lilly je teď jakoby nesmrtelná - získala o hodně větší počet životů než mají ostatní kočky a její život je uložen v kameni. Kdyby si Lilly kámen sundala, nebo kdyby se jí kámen rozbil, zemře. Kvůli tomu také Lilly přejde do Měsíčního klanu. Uzná, že se tam hodí víc, než do Vzdušného. I když to znamená, že se už nebude moct tak často vídat s Nalou, ale pravidla Lilly nedovolují v tomto klanu zůstat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama