A život jde dál... kapitola 6. (Vzdušný klan)

22. listopadu 2015 v 11:53 | Lilly |  A život jde dál...
Jestli jste si toho všimli, už dlouho jsem nebyla v příběhu a v tomto jsem se snažila vystihnout mojí nerozhodnou povahu. Smějící se Snad se mi to povedlo.
.
.
Přišel čas lovu a kočky se seběhly do skupiny. Na lov šlo vždy přibližně pět nebo šest koček a ostatní zůstali poblíž tábora. Tentokrát přišla řada na Lilly. To jí moc nepotěšilo, lov jí nebavil, i když v něm byla cvičená. Po chvilce se tedy od skupiny tajně odpojila. Nala zůstala v táboře a hlídala koťata. Přišlo jí to divné, protože i ona teprve nedávno vyrostla z kotěte. Pak si hlídání koťat převzala Mia, a tak Nala odešla z tábora. Měla ráda dobrodružství a pořád něco zkoumala. Šla tedy do méně prozkoumané části lesa, kam moc koček nechodí. Nala nevěděla proč a snažila se to zjistit, protože jí to nikdo nechtěl říct. Už když byla Nala kotě, jí ostatní kočky zakazovaly do této části lesa chodit, ale jí to zas tak hrozné nepřipadalo. Les tu vypadal stejně jako u tábora. Nala byla odvážný průzkumník a tak se ničeho nebála a vyrazila směrem do lesa.
.
Lilly se mezitím sama toulala lesem a snažila se, aby si jí nikdo nevšiml. Výbala se tedy místům, kde byly nějaké kočky a to jí zavedlo do hodně zvláštní části lesa. Nikdy tam nebyla a neznala to tam. Začala to tam tedy prozkoumávat, ale nic zvláštního tam nenašla. Řekla si tedy, že chvilku počká, než se kočky vrátí z lovu a pak půjde do tábora. Najednou se jí smekla zadní tlapka a Lilly se rozplácla na zemi. "Taková ostuda!" sykla Lilly. "Ještě že tu nikdo není." Potom vstala a ohlédla se. Musela o něco zakopnout. Za ní byly jen hroudy hlíny, a tak se Lilly zase otočila. Ale těsně předtím, než odešla, si něčeho všimla. Ohlédla se znovu. Opravdu se jí to nezdálo. Pod nánosem hlíny se něco třpytilo. Lilly kámen očistila a pokusila se ho vzít do tlapek. Byl to nádherný fialový kámen a jasně zářil. Když ho Lilly držela v tlapkách, cítila se šťastná. Byl to zvláštní pocit. Ale něco se jí na tom přece jen nezdálo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama