Září 2015

Nová kočka - Paw

30. září 2015 v 19:52 | Ellis |  Soutěže
Přibyla k nám další kočka jménem Paw. Děkujeme! :)

Jméno: Paw
Povaha: Je sice trochu bázlivá v seznamování, ale později může být nejlepší kamarádkou. V boji se vyzná a ani v lovectví není k ničemu. Všichni nepřátelé se jí bojí, kvůli jejím bojovým schopnostem.
Klan: Sněžný klan
Kouzelná moc: Má moc ovládat sníh a led a je trochu znalá ve spiritualismu - má nadání.
Něco strašného v příběhu: Bylo by "super", kdyby utržila nějaké velké zranění, ale kdyby pak mohla hrát za svého DUCHA, bylo by to perfektní!
Kotě nebo ne: Je to na hraně - je čerstvě dospělá.
Nejoblíbenější kočka: Vločka, Wann
Líbí se ti blog: JE MOOOOC SUPER!
PS: ten obrázek je nádherný! :) já jsem ho sem prostě dát musela. :D

Kris

30. září 2015 v 16:08 | Ellis |  Postavy
Pokusila jsem se nakreslit Krise. Tentokrát jsem ho nakreslila víc podrobně a myslím, že tady vypadá líp. Usmívající se
Tohle je takový nákres :DA tady už je to hotový.

Nová kočka

29. září 2015 v 20:43 | Ellis |  Postavy
Dnes jsem si kreslila a nakreslila jsem tuto kočku, zatím ještě nemá jméno. Nakreslila jsem ji trochu jiným způsobem než obvykle. Je trochu podobná veverce. :D

POZOR!

28. září 2015 v 13:38 | Ellis a Nikdo |  Soutěže
myslím si, že to stejně nebude nikdo chtít, ale zkusit to můžu...

CHCETE MÍT VLASTNÍ KOČKU V PŘÍBĚHU??
POKUD ANO, TAK STAČÍ, ABYSTE UDĚLALI TOHLE:

-- Poslat nakreslený obrázek své vymyšlené kočky (je jedno, jestli ji nakreslíte na papír nebo v počítači nebo jakkoliv jinak) na MůJ email - eliskakocicka01@seznam.cz
PODMÍNKA: kočka musí být na obrázku celá! -A nebojte se, nemusí to být žádné umělecké dílo! :D

-- Potom ještě musíte odpovědět na tyto otázky o vaší vymyšlené kočce -

1) jak se vaše kočka jmenuje?

2) jakou má povahu?

3) do jakého klanu patří?

4) má nějakou kouzelnou moc? Pokud ano, jakou? (Kočka, která má neobvyklé zbarvení srsti, jako třeba fialová nebo zelená barva -prostě jakákoliv neobvyklá barva srsti- , tak má kouzelnou moc, jak už jste si možná všimli z mých článků. Normálně zbarvené kočky nemůžou mít kouzelnou moc.)

5) chcete, aby se vaší kočce v příběhu stalo něco strašného, třeba aby zemřela?

6) je kotě nebo ne?

7) pohlaví

8) jakou kočku bude mít nejradši? (musí to být kočka z mých koček)

Něco k otázkám: !kočka nesmí být stejná nebo hodně podobná některé z našich koček.
Trochu při tom taky přemýšlejte. Ne, že nám pošlete úplnou blbost a my nebudeme vědět, co s tím!

-
No, a to už je asi všechno, jenom, mohli byste odpovědět ještě na jednu otázku? :)
9) líbí se vám náš blog?
-
-

Všechno nám pošlete na email.

-
TAK A TO UŽ JE OPRAVDU VŠECHNO.
Bavte se a pokud bude o toto zájem, přidám další článek, ve kterém napíšu, že si budete moct vymyslet i vlastní příběh.

BERU PRVNÍ 3 KOČKY, KTERÉ NÁM POŠLETE. ČAS MÁTE DO:.... Do Vánoc :D

UŽIJTE SI TO!! :) :)

Šokující zjištění -2

25. září 2015 v 19:04 | Ellis |  Příběhy
"Cože??? Ale to není možné, všechny moje sestry zemřely!" vyděsila se Meliris. Byl to pro ní šok. Stejně tak i pro Afroditu. "Afrodita taky přežila, ale kvůli sporům vašich rodičů jste musely být rozděleny už od malička a nikdo vám nesměl říct, že jste sestry. Vlastně to vím jen já a... no, to je jedno. Prostě to bylo tajné." řekla Darken "Ale proč??" ptala se Meliris a Afrodita to taky chtěla vědět. "Protože vám hrozilo nebezpečí a všichni se museli rozdělit. Proto jste každá v jiném klanu. I když se tyto dva klany mezi sebou nenávidí už odjakživa." Afroditě a Meliris se z toho zjištění udělalo divně. Cítily se provinile, že se mezi sebou tak krutě praly. Meliris měla poškrábanou tvář a Afrodita natržené ucho. Darken se je snažila uklidnit "Mezi klany by měl zavládnout mír." Potom odešla. kočky se na sebe dívaly a potom taky pomalu odešly. Ostatní už Meliris hledali a když jim o všem řekla, nemohli tomu uvěřit.

Šokující zjištění

25. září 2015 v 18:36 | Ellis |  Příběhy
Noc se pomalu začala měnit v den a kočky se vracely do tábora. Meliris z Měsíčního klanu tam ale nešla a vyšla si na procházku. Šla až k hranicím mezi územími. Tou hranicí je tenká řeka s velmi silným proudem, takže není možné ji přeplavat, ale jde ji přejít po můstku. Vlastně to byl starý uschlý strom, který spadl přímo na řeku, a tak se po něm dá přecházet na druhou stranu. Moc se ale nepoužívá, protože kočky málo kdy chodí na území, které není jejich. Chodí tam jenom, když jsou ve vážném nebezpečí nebo když mají poradu. Na druhé straně řeky je území Ohnivého klanu. Tam ale Meliris nešla. Chvíli sledovala řeku a když se už chystala odejít, zaslechla nějaký hlas, který přicházel z druhé strany řeky. Hned za řekou byl les a jedna kočka se schovávala za stromem. Po chvilce se ukázala a přišla k řece. Byla to Afrodita, kočka, která je velmi věrná svému klanu. "Co tu děláš tak brzy?" zeptala se trochu naštvaně a vypadalo to, že nemá moc dobrou náladu. "Co je ti po tom! Nejsem přece na vašem území!" odpověděla Meliris. "Ale skoro jsi! A navíc, kdybychom dostali kámen Odvahy my, a ne kočky ze Vzdušného klanu, bylo by toto i jejich ůzemí naše! Všichni jste se proti nám spikli, ale my jsme dost silní a nemáme strach proti vám bojovat!" řekla hlasitě Afrodita, teda spíš přímo zuřila. "Nikdo se proti vám nespikl, jen všechny podezíráte. A to, že jste kámen Odvahy nedostali, nebyla naše ani jejich chyba, prostě si musíte přiznat, že nejste nejlepší!" řekla Meliris. "To teda jsme, nemůžeme za to, že tenkrát, když jsme se Vzdušným klanem bojovali, byli v přesile! A říkám, že si poradíme sami a nikoho nepotřebujeme a už vypadni!!!" řvala na ní Afrodita a naznačovala jí, že jestli hned teď neodejde, přejde řeku a zaútočí na ní. Meliris se jen smála "Ty si myslíš, že se tě bojím?" "Ne, ale měla bys." řekla Afrodita, přeběhla po staré kládě řeku, pomalu se okolo Meliris plížila a silně mávala ocasem. Meliris se skrčila a zasycěla na ni. Afrodita vytáhla drápy a ohnala se po Meliris a začal boj dvou koček. Afrodita shodila Meliris do řeky a tu začla unášet silný proud. Naštěstí se stihla zachytit větve a vylezla ven. Potom zase začala bojovat a Afroditou. Nedaleko od nich šla Darken, nejstarší z Měsíčního klanu a taky bývalá velitelka, která právě šla zkontrolovat území. Zaslechla hádku a tak šla k řece, odkud šel zvuk. Když tak přišla, kočky si jí nevšimly a dál se praly. Meliris zařvala: "Nenávidím všechny z Ohnivého klanu a ty jsi z nich nejhorší!" "Ne, ty jsi nejhorší! Pořád máš ty nudný kecy, že všichni musí být spravedliví a mě už to delší dobu štve!" Potom si všimly Darken a přestaly se prát. Ta k nim přišla a ptala se jich, proč se perou. Kočky jim vysvětlily situaci a zase se začaly mezi sebou hádat. Darken přišla k Meliris a vážným hlasem řekla: "Meliris, asi bys měla něco vědět.... Afrodita je tvoje......... sestra."

Pár starších obrázků

25. září 2015 v 17:31 | Lilly
Několik obrázků, které jsem zapomněla přidat k příběhu, nebo jsem je ještě přidat nestihla.

Jen tak

11. září 2015 v 22:26 | Nikdo |  Pro Zábavu

A teď přidám pár roztomilých obrázků :)
Klidně si je můžete vzít. Mrkající

Ještě jednou...

11. září 2015 v 22:10 | Ellis a Nikdo
No lidi nějak nepochopili, tákže abychom se vyhnuli všem těm otázkám - znovu: jsme lidi (to vám snad došlo Smějící se) vlastně jsme dvě holky, které tráví volný čas vymýšlením příběhů a nových kočičích postav. Podepisujeme se ELLIS a NIKDO - jméno psát nechce. Máme společný blog. Naše příběhy jsou o malé, šedé kočce jménem Lilly, která je ještě pořád odrostlé kotě, je statečná a má velké, oranžové oči.
Pro ty, kteří nechtějí listovat ve článcích: Lilly byla osamělá, žila ve městě lidí a neměla nikoho, protože všichni ostatní zemřeli, nebo je zabili lidi. Lilly tedy utekla daleko od lidí a dostala se až do hlubokého lesa a tam ji našly kočky, které ji pak přijaly mezi sebe. Lilly je ve Vzdušném klanu - to jsme my. Tak.

PS: omlouváme se za neaktivitu a budeme se to snažit napravit. Máme teď strašně moc učení... -_-

Noční výprava - 5. část

10. září 2015 v 7:52 | Ellis |  Příběhy
Všichni na sobě měli krvavé škrábance. Z dálky ještě bylo slyšet dupání kočičích tlapek a po chvilce úplně utichlo. Kočky se ještě chvilku dívaly do tmy a pak se otočily. Na druhé straně ale nebyla úplná tma, protože na stěnách jeskyně visely zapálené pochodně. Bylo skoro úplné ticho, jen z dálky bylo slyšet mávání netopýřích křídel. Kočky šly dál ke staré truhle a pozorně se okolo sebe rozhlížely. Překročily několik malých pramínků, ve kterých tekla průzračná, jeskynní voda. Pomalu se blížily k truhle. Už byly jen kousek od ní a najednou se ozvalo velmi hlasité dunění. Podívaly se nad sebe a zjistily, že na ně ze stropu padají obří kameny. Kočky začaly utíkat, ale nestihly to a Leonu a Eda, který je vedl zasypala hromada těžkých balvanů. "Tak tohle je ta past!" řekl Ian a všichni běželi pomoct odhrnovat kameny. Šlo to ale těžce. Po chvilce se jim podařilo vytáhnout Leonu, které se naštěstí nic nestalo a vyvázla jen s několika odřeninami. Eda ale nikde neviděli. Ještě chvíli odhrabávali kameny a narazili na kočičí tlapku, která byla zlomená, a na několika místech z ní vytékala krev. "Ede!!!" zakřičela zoufale Leona. Kočky rychle odhrnuly kameny a vytáhli Eda za tlapku ven. Ten měl zlomené dvě tlapky, natržené ucho a jednu tlapku neměl! Vstát nemohl, převaloval se na zemi a syčel bolestí. Mia křičela "Tak dělejte někdo něco!" "Nalo, ty jsi přece léčitelka, můžeš ho vyléčit? Ptala se Lilly. "Tady v jeskyni nemůžu, musíme ho odvést do tábora!" odpověděla Nala. Mia s Ianem odvlekli Eda ven z jeskyně a ostatní hromadu kamenů obešli a šli rovnou k truhle. Zastavili se před truhlou. Ani ji nemuseli otevírat, otevřela se sama. Kámen, který byl uvnitř, nebyl moc velký, ale zářil jasným světlem a byl barevný jako duha. Lilly ho vzala do tlapek a najednou se cítila šťastně, bezpečně a bezstarostně. Kočky ze obrátily a šly ven z jeskyně. Cesta ubíhala rychleji a zanedlouho dohonily Miu s Ianem, kteří pomáhali Edovi. Všichni věděli, že ho nestihnou odvést do tábora včas a že brzy vykrvácí. Nala ho v jeskyni úplně vyléčit nehohla, ale aspoň zastavila krvácení a pak všichni rychle běželi ven z jeskyně. Když konečně vyběhli z jeskyně, Ian mohl použít sné kouzelné schopnosti a tak dlouze zamňoukal. Kočky cítily, že se hodně zvedl vítr. Za pár vteřin byl Ed s Ianem v táboře a tam šli za nejmocnější kočkou, která Eda vylěčila. Řekla ale, že Ed bude mít už navždy jenom 3 nohy, protože to nejde vyléčit. Řekl, že to nevadí a že je hlavní, že přežil. Chodit už mohl a tak si šel dělat svoje věci. Lilly donesla Kámen Odvahy na jejich posvátné místo, které bylo uprostřed lesa. Byl tam kamenný stůl, na který Lilly položila kámen a celý stůl se rozzářil. Kočky ze vzdušného klanu získali nové území, místo od konce lesa až k řece bylo jejich a kočky z ohnivého klanu, které na něm byly, musely odejít. Začaly kočky ze Vzdušného klanu nenávidět a přemýšlely, kdy by na ně mohly zaůtočit.