Srpen 2015

Noční výprava - 4. část

26. srpna 2015 v 19:46 | Ellis |  Příběhy
Leona si hned uvědomila, že když odpočívali, opravdu okolo nich někdo procházel. Musely to být tyhle kočky a předběhly je! Mia se jich ptala "A jak víte, že je tam nějaká past?" "Slyšeli jsme to a neřekneme vám od koho!" odpověděla jedna kočka z ohnivého klanu. Ian šeptal ostatním "Ale je vlastně dobře, že nás předběhli, jinak bychom nevěděli o té pasti." "Jo, to je pravda." odpověděla Lilly. Kočky se mezi sebou začaly dohadovat, a vypadalo to, že na sebe zaútočí. "A co je to vlastně za past?" ptala se Leona. "A jak to máme vědět?" zařvala na ní kočka z ohnivého klanu. Byli tam Simon, Kris, Ostrodráp a Afrodita. "A kde máte velitele?" ptal se jich Ed. "Nepotřebujeme velitele! Jsme silnější než ostatní!" vychluboval se Ostrodráp a byla to trochu pravda. Byli sice jenom 4, ale kočky z ohnivého klanu jsou velmi agresivní a velmi dobré v boji. Chvilku bylo ticho, pak najednou Kris sekl po Lilly drápy. Lilly se vyděsila a ostatní se naštvali. Začal krutý boj mezi klany. Ten, kdo prohraje, spadne do pasti a ten, kdo vyhraje, si kámen odnese. "Hej, Iane! Proč nepoužiješ svou kouzelnou moc??" ptala se ho Mia, když se jí podařilo aspoň na chvilku z boje vyváznout. "Tady v jeskyni svoji kouzelnou moc nemůžu používat!" odpověděl Ian a zase se pustil do boje. Kočky ze vzdušného klanu využívaly toho, v čem jsou dobré. Bylo to plížení, skákaní a byly taky chytré a ohebné. Kočky z ohnivého klanu se pomalu dávaly na ústup. "Možná jste vyhráli, ale do té pasti vám nevlezeme!" řekl Ostrodráp, dal povel ostatním a začali utíkat chodbou, která vedla ven z jeskyně. Ed se je snažil dohonit, ale kočky utíkaly moc rychle.

Clea

25. srpna 2015 v 21:40 | Ellis |  Postavy
Clea.
kouzelná moc - umí pohybovat předměty pomocí mysli
Měsíční klan
-

Noční výprava - 3. část

24. srpna 2015 v 22:23 | Ellis |  Příběhy
Nala běžela k hromadě kamení, která byla v rohu jeskyně. Leona za ní volala: "Kam jdeš? Vždyť tam už jsme přece hledali, tam nic není!" -"Podívej se pořádně, něco tu je, ale budu muset odhrnout ty kameny. No tak tam jen tak nestůjte a pojďte mi pomoct!" řekla Nala, ostatní kočky šly za ní a začaly kameny odhrnovat. Ed se pokoušel vyškrábat nahoru ale nešlo mu to. "Hej! Já už se tady dlouho neudržím!" volal na ně a kočky odhrnuly poslední kámen, který jim stál v cestě. Poté vešly do malého vchodu, rychle tudy proběhly a ocitly se na druhé straně propasti. Běžely k Edovi a vytáhli ho nahoru. Potom si kočky chvilku odpočinuly. "Uff, to byla hrůza!" řekla Mia. "To jo ,ale dokázali jsme to!" prohodila Leona "Snad už nás tady nic hrozného nepotká." Kočky si chvilku povídaly a pak se zase vydaly na cestu. Jeskynní chodba se zdála být nekonečná. Šly už několik hodin a cesta pořád nekončila. Všichni už byli vyčerpaní a tak si našli místo v rozšířené části jeskynní chodby a lehli si tam. Po krátké chvilce všichni tvrdě usnuli. Leoně se zdálo, že okolo nich někdo prochází, ale myslela si, že je to jenom sen. První se vzbudil Ed a řval na všechny, aby rychle vstali. "No tak vstávejte!" Ostatní kočky pomalu vstaly a šly zase dál. Doufali, že ta dlouhá cesta brzy skončí. Všichni měli hrozný hlad ale museli to vydržet. Už se ale naštěstí blížili k cíli. Došli na konec chodby a před nimi byla obrovská jeskyně, asi o 100 metrů dál uviděli starou, dřevěnou truhlu. Kočky se k ní rozběhly, ale když byly skoro v půli cesty, někdo se jim do cesty postavil. Byly to 4 kočky z ohnivého klanu. Ta největší z nich se na ně naštvaně podívala a řekla "Asi jste si taky přišli pro kámen Odvahy, že? Ale máte smůlu, my jsme tu byli první!" Ed zuřil, Nala se na ně podívala a řekla "A kde máte ten kámen? Žádný nevidím!" Kočka z ohnivého klanu se divně zašklebila "Na toho, kdo se chce ke kameni dostat, čeká strašná past! My vás do do ní necháme spadnout a kámen si pak odneseme! Ha, ha!"

Pokračování příště

Noční výprava - 2. část

23. srpna 2015 v 21:52 | Ellis |  Příběhy
Lilly a Nala šly dál jeskynní chodbou a po chvilce chodba zatáčela. Pak zjistily, že se chodba spojuje s druhou chodbou, kterou šly Mia a Leona. Z dálky zaslechly hlasy a věděly, že to jsou ony. Netrvalo dlouho a setkaly se. Hned potom je doběhli Ed a Ian a tak byli zase všichni spolu. Byla to hrozná cesta, ale doufali, že už brzy skončí. Ed nevypadal moc unaveně a řekl, že to nebylo zas tak hrozný. Některé kočky souhlasily, některé ne. Ale nikdo nevěděl, že to nejhorší je teprve čeká. Bludiště všelijakých chodeb měli ale za sebou a tak se jim zase zvedla nálada. Chvíli klidně šli a cítili, že jsou dost hluboko pod zemí. Najednou se cesta rozšířila, až vypadala jako místnost a strop byl neuvěřitelně vysoko. Dívali se na tu krásu a úplně zapomněli sledovat cestu. Najednou se Leona zarazila a vyděšeně křikla "Pozor!" Všichvi sebou trhli a zastavili se právě včas. Podívali se dolů a pár centimetrů před nimi byla obrovská trhlina široká několik metrů a vypadalo to, jako kdyby byla nekonečně hluboká. Vyděšeně vycouvali a přemýšleli, jak se dostat na druhou stranu. Žádné jiné cesty si ale nevšimli. "Zkusím to přeskočit." řekl Ed a chystal se na skok. "Ne, nedělej to! To nedokážeš!" Křičela Mia a hrozně se bála. "Podceňuješ mě!" řekl Ed naštvaně. Chvíli se soustředil, pak se rozběhl a skočil. Na druhý konec neměl šanci doskočit, ale naštěstí se zachytil drápama a zůstal tam viset. Ostatní sa znažili zachovat klid a přemýšleli, jak by ho mohli zachránit, ale skočit nemohli, protože Ed byl z nich nejsilnější a ani on to nedokázal. Znovu začali hledat jinou cestu a Nala si všimla hromady kamení, okolo které před chvilkou prošly.

-

Omlouvám se, vic jsem už napsat nestihla. :D

takže pokračování příště :)

Další kočky

23. srpna 2015 v 12:33 | Ellis |  Postavy
A sorry za to, že včera nebylo to pokračování. Bude dneska, protože včera nebyl čas. No příště radši nebudu nic slibovat. Smějící se


Noční výprava - 1. část

21. srpna 2015 v 22:03 | Ellis |  Příběhy
Na nebi se začaly objevovat první hvězdy a kočky ze Vzdušného klanu se vydaly na noční výpravu, protože pro kočky je lepší chodit po lese v noci, než ve dne. Kočky Leona, Ian, Ed, Lilly, Nala a Mia šli lesem velmi potichu, aby si jich nikdo nevšiml. Vlastně měli za úkol najít diamant, neboli Kámen Odvahy, díky kterému by byl jejich klan ten nejlepší a získali by nové území. Docela spěchali, protože věděli, že v noci se v lese potuluje spousta koček. Najednou se Ian zarazil a pozorně naslouchal hlasu větru. "Co se děje?" zeptaly se kočky téměř jednohlasně. "Pššš!" sykl na ně a všichni zpozorněli. Po chvilce řekl, že o kousek dál jsou nějaké kočky z ohnivého klanu. Kočky šly potichu dál a byli ještě pozornější. Věděli, že kočky z ohnivého klanu jsou většinou velmi agresivní a nemilosrdné. Opravdu si nikdo z nich nepřál se s nimi setkat. Šli dál, proplétali se mezi větvemi nízkých stromků a keřů jako hadi. Nakonec došli k malému vchodu do jeskyně, vešli do ní a vevnitř byla jeskyně obrovská. Lilly se po celou cestu jeskyní zdálo, že je někdo sleduje, ale pokaždé, když se ohlédla, nikoho neviděla. Ale to asi proto, že v jeskyni byla spousta zatáček a chodby byly dost úzké. Jednou chodbou bylo dokonce i velmi těžké se protáhnout a Leona se škrábla o ostrý kámen do nohy. Poté se chodba začala zase rozšiřovat a rozdělila se do tří chodeb. Kočky se musely rozdělit, kámen mohl být kdekoliv. Ed s Ianem šli první chodbou, ta ale brzy končila a tak se museli vrátit. Leona a Mia šly druhou chodbou, která se zdála být nekonečná a po stěnách stékaly kapky vody a padaly na zem. A Lilly s Nalou šly třetí chodbou. V této chodbě byla malá odbočka, které si Nala všimla, pak ale zjistila, že vede do bezedné jámy a vyděšeně vycouvala. Došla zpátky k Lilly a řekla "Asi nebyl dobrý nápad sem chodit."

Pokračování příště - zítra :)

Kočky 3

21. srpna 2015 v 14:08 | Ellis |  Postavy
Konečně! Zatím tu jsou asi všechny, už můžu psát příběhy Smějící se

Zlatá Tlapka a Dráp

21. srpna 2015 v 11:25 | Ellis |  Postavy
Další kočky z Měsíčního klanu

Měsíční klan

20. srpna 2015 v 20:49 | Nikdo a...tvl už je to nuda... Ellis |  Postavy
Rozhodlo se, že Hromový klan se přejmenuje na Měsíční klan. Členové, charakter a všechno zůstává stejné. Mění se jenom název a obrázek.

Abyste věděli...členové - (nějaké postavy ještě určitě přibydou)

Měsíční klan - Rick, Meliris, Sissi, Dráp, Zlatá Tlapka,
Bažinný klan - Nex, Minus, Kissa, Orfeus, Claire,
Vzdušný klan - Ian, Leona, Mia, Lilly, Nala, Aram,
Ohnivý klan - Kris, Flér, Simon, Afrodita, Ohnivá Tlapka,
Sněžný klan - Stříbrná Tlapka, Vločka, Kapka, Wann,

Kočky 2

20. srpna 2015 v 17:48 | Ellis a Nikdo |  Postavy

Leona

20. srpna 2015 v 15:55 | Ellis |  Postavy

Od každého jeden

20. srpna 2015 v 14:22 | Ellis |  Postavy

Simon je nová Strážkyně

19. srpna 2015 v 14:02 | Nikdo

Můra

19. srpna 2015 v 13:44 | Ellis |  Postavy
Nudila jsem se, tak jsem si kreslila. A vyšlo z toho tohle...

Co se stalo Sissi?

18. srpna 2015 v 19:20 | Kreslila: Ellis, vybarvila: Nikdo |  Příběhy
Uff, konečně je to hotový.
Takový krátký komiks.
-----
-----
-----
-----
--------
--

Klany a všechny problémy okolo nich...

18. srpna 2015 v 16:47 | to tě nemusí zajímat |  Příběhy
"Ty si opravdu myslíš, že by Flér mohl být velitelem klanu? Vždyť je skoro ještě kotě!" protestovala Meliris a tvářila se, jakoby věděla dopředu, že různé klany na území louky a lesů způsobí jen problémy. "Ne, já to vím, a neboj se, má na to. Je to přece můj syn a já ho znám, je odhodlaný a nic ho nezastaví." snažil se ji uklidnit vůdce ohnivého klanu Dráp a potom odešel. Klany měly být jenom 4, ale nakonec se rozhodlo, že vznikne ještě ohnivý klan. Velitelem hromového klanu se měl stát Rick, ten ale odešel a tak se velitelkou klanu stala Sissi, a ta řekla Meliris, že by klidne mohla být velitelkou, pokud by chtěla. Meliris ale řekla, že ji nechá, ať si je klidně velitelkou, ale že nemá zapomínat na to, že je i ochránkyně Černé skály. Sissi jí na to jen odpověděla "No to je super, mám dvakrát větší moc!" Meliris začali štvat všichni, ale pak zjistila, že když jsou kočky rozdělené do klanu, je méně bojů a kočkám se daří líp. Po nějakém čase kočky začaly být věrné svému klanu a chránili si svoje území. Tím se ale už mnoho koček nemohlo přátelit, ale za to byli v bezpečí.

Klany

18. srpna 2015 v 16:10 | Ellis |  Postavy
Sněhový klan --- velitel - Vločka
Hromový klan --- velitel - Rick
Vzdušný klan --- velitel - Ian
Ohnivý klan --- velitel - Flér
Bažinný klan --- velitel - Orfeus

Kočky s kouzelnou mocí:
Vločka
Kissa
Flér
Kapka
Rick
Leona
Minus
Ian

Vodní kočka

18. srpna 2015 v 16:03 | Ellis |  Postavy

Kočky 1

18. srpna 2015 v 14:13 | Ellis |  Postavy

Nový program na kreslení

18. srpna 2015 v 11:41 | Ellis
já kreslím většinou v tabletu, na počítači jsem jen málo kdy. A dnes jsem našla skvělej program - jmenuje se: MediBang Paint

Konečně venku prší!!!

18. srpna 2015 v 11:25 | Ellis a Nikdo
No konečně, z toho horka už nás bolela hlava

Nový člen - kočka Wann (přezdívka - Vanilka)

17. srpna 2015 v 22:20 | Ellis |  Příběhy
Venku se začalo stmívat a krajina zešedivěla. Ptáci už přestali zpívat a ozývalo se jen šumění větru, jak si pohrává s větvičkami. Lilly a Nala si vyšly na večerní procházku do Rozkvetlého parku a pomalu se vracely domů. Cestou si však Lilly něčeho všimla. Za hustými keři, které lemovaly cestu, uviděla ocas nějaké kočky. Měl barvu lehce do béžova s hnědými pruhy a celý se třásl. Lilly hlasitě řekla "Kdo je tam?" Vtom se z keře vynořila malá kočka, která nebyla ještě úplně dospělá, ofinu měla zbarvenou do hněda, v ní měla růžovou květinu a v očích vyděšený výraz. Chvíli zírala na Lilly s Nalou a potom rychle běžela pryč. "Počkej!" volala za ní Nala. Kočka je však neposlouchala a běžela dál, po chvilce ještě zrychlila. "Nevíš, kdo to je?" zeptala se Lilly. "Nevím, neznám ji, ale asi to je nějaká toulavá kočka. Některé toulavé kočky dokážou být opravdu zlé, můžou na tebe od nikud vyskočit a zabít tě." odpověděla Nala. "To by ale tahle kočka neudělala, v jejích očích jsem viděla strach, ne hněv." řekla Lilly rozhodně. Kočka běžela rychle dál po obrovském trávníku a vyděšeně se na ně ohlížela. Po chvilce vběhla pod stromy do hustého křoví a už nebyla vidět. "Radši se už vrátíme." Navrhla Lilly a Nala souhlasila.


Další den se Lilly probudila velmi brzo, ale když došla do chatky v květinové zahradě, byly tam už Nala, Mia a další kočka - tu Lilly neznala. Chtěla se zeptat kdo to je, ale neznámá kočka se zeptala první. "Ehmm, já jsem Lilly a kdo jsi ty?" řekla nervózně Lilly. Přemýšlela, jestli to není ta kočka, kterou včera viděla v parku, ale pak si uvědomila, že vlastně vypadá úplně jinak. Tahle kočka byla šedá a měla na sobě svítivé pruhy, zelené a růžové. "já jsem Leona." řekla kočka a zdála se být milá. Chvíli si Lilly prohlížela a pak řekla "ty jsi tu nová?" "Na to jsem se chtěla zeptat tebe." divila se Lilly. "Aha tak promiň, já jemon že jsem tu už dlouho a tebe jsem tady ještě neviděla." řekla Leona. " já už tu nejsem tak úplně nová..." řelka Lilly a tahle konverzace ji moc nebavila a tak šla ven. Vzpomněla si, že měla navštívit Miu a donést jí jeden košík ve kterém jsou jsou věci, které Mia potřebuje. A tak si Lilly došla pro košík a šla. Šla lesem, byl to spíš takový lesík, potom prošla Rozkvetlým parkem, ve kterém včera viděli tu zvláštní kočku, dnes tam ale nikdo nebyl. Lilly vyšla z parku a šla dál po úzké cestě. Na levé straně cesty byla louka zarostlá žlutými a modrými květy, na pravé straně byl les. Najednou se za stromem něco pohlo a Lilly měla pocit, že ji někdo sleduje. Sklopila uši a zrychlila. Po chvíli se zarazila. V lese viděla kočku, jak se proplétá mezi stromy. Nijak by ji to nezaujalo, ale tohle byla ta kočka, kterou viděla včera v parku. Rozběhla se za ní a kočka začala rychle utíkat. V běhu je vážně dobrá, pomyslela si Lilly. Brzy ji ale dohnala zkřížila jí cestu. Kočka konečně zůstala stát. "Konečně tě mám!" Vyhrkla Lilly a lapala po dechu. "Proč jsi mě sledovala?" "Omlouvám se" řekla kočka zahanbeně. "Kdo jsi?" zajímala se Lilly. "Nikdo" řekla kočka a snažila se utéct. Lilly ji však nepustila. "no tak řekni, proč jsi mě sledovala? A co jsi dělala včera v parku?" ptala se naštvaně. "No.. víš, jednou jsem chtěla být tak dobrá jako ostatní kočky, a tak jsem šla k jedné z největších koček, vypadalo to , že je velitelka. Zeptala jsem se jí, jestli bych nemohla k nim, ale nevěděla jsem, jak jsou zlé. Ta kočka mi řekla, že k nim můžu, ale musím někoho zabít. To jsem ale nedokázala a tak jsem jim lhala. A oni by mi udělali příšerné věci, kdyby mě našli. A tak jsem pořád na útěku a hledám lepší kočky, proto jsem vás sledovala, chtěla jsem se k vám přidat, ale bojím se zeptat. Vím, že mě nepřijmete, ale chtěla bych být už konečně v bezpěčí. Je strašně vyčerpávající pořád se ohlížet a bát se, aby mě nikdo nechytil." kočka dokončila svoje vyprávění a ještě řekla "a jmenuji se Wann." Lilly chvíli přemýšlela a pak jí napadlo, že ji může odvést k nim. Wann byla hrozně šťastná a těšila se, až všechny pozná. Lilly si vśimla, že jsou si s Wann hodně podobné. Když došli zpátky, všichni Wann přijali a Lilly zjistila, že zapomněla donést ten košík pro Miu a že bude asi hodně naštvaná. No co, tak jí to donese příště, stejně v tom košíku je 'jenom' jídlo, dárky pro ni, pár dopisů a papíry s nesmyslnými číslami.

Sissi u rybníka

17. srpna 2015 v 15:04 | Nikdo |  Postavy
Tady Sissi ještě nemá ofinu nabarvenou na fialovo.


Rekonstrukce blogu

16. srpna 2015 v 21:15 | Ellis
Jak už jsem dlouho slibovala, předělala jsem blog tak, aby se na to dalo i dívat. Chtěla jsem přidat na barevnosti, ty vybledlé byrvy už mě štvaly. Možná sem tam ještě proběhnou nějaké úpravy, určitě ještě změním tu fotku u záhlaví, ale jinak je to hotové. Líbí se vám takhle blog víc? Mě ano Smějící se

OĪ-—•—-ĪO

16. srpna 2015 v 20:41 | Ellis
Omlouvám se za neaktivitu a budu se to snažit vylepšit, ale mám taky jiný věci na práci, než se jen starat o blog. Časem budou přibývat příběhy, obrázky atd. nebojte se, tento blog se teprv rozjíždí. Chtěla jsem si dát takový úkol, že každý den přidám jeden článek. To nějak nevyšlo, ale teď už mám konečně víc času! No... a jak už jsem psala - budu se snažit najít si čas, protože to asi nikdo jiný za mně neudělá... děkuju za pochopení.

Náhrdelníky Ochránkyň

13. srpna 2015 v 22:17 | Ellis |  Postavy
Tohle jsou kameny ochránkyň Černé skály, ten zelený nosí kočka Meliris a ten červený Sissi. Ten náhrdelník není důležitý, důležitý je ten kámen. Pokud se jeden z nich rozbije, skála se otevře a uniknou ztracené duše koček, které měly velkou moc, ale zemřely nespravedlně a budou se chtít pomstít. To se naštěstí ještě nikdy nestalo. Pro kočku je obrovskou ctí, když takový úkol dostane. Je to pro ně něco jako titul, ale ten kámen musí pořád hlídat, a nesmí ho ztratit.

Moje fixy :D

11. srpna 2015 v 20:38 | Ellis

Konečně je tady další příběh

10. srpna 2015 v 18:58 | Ellis |  Příběhy
No... už dlouho tady nebyl žádný příběh. Tak někaký přidám.
A je to zase o Lilly a o ostatních, jejich ž fotky už tu jsou, protože toho máme ještě hodně, co sem musíme přidat a prozatím to nechceme víc komplikovat.

Příběh se jmenuje: HÁDKA DVOU KOČEK

Kočky dokončily svoji důležitou práci v Bažinách a Meliris je nechala odejít. Lilly už si na život mezi ostatními zcela zvykla a plná nadšení se zeptala: "Co teď budeme dělat? Máte nějaký nápad?" -"Možná bychom mohli někam vyrazit, třeba na výlet, odpočinout si a tak..'" navrhla Afrodita. "Jo, to je dobrý nápad. Já bych chtěla jít do lesa, ale do té bezpečné části lesa. Mohly bychom tábořit, to bude zábava!" řekla Lilly a potom ještě dodala "A mohla by s námi jít i Nala? Mám pro ní dojít?" "Tak jo" odpověděla Simon. A tak šly pro Nalu, ta nadšením skákala až do stropu a tak už se nezdržovaly a šly. Orfeus se od nich ale po chvíli odpojil, protože tohle ho fakt nebaví. A tak šly jenom Lilly, Nala, Simon a Afrodita. Když dorazili na místo, které se jim líbilo, řekly si, že tady zůstanou. Bylo ale teprve odpoledne a tak se šly vykoupat k řece, protože bylo hrozný horko. Všichni si užívali osvěžující vodu řeky a za půl hodiny šly zase dál. Odpoledne se proměnilo v pozdní odpoledne a pak se pomalu začínalo stmívat. Mraky na obloze zářily jasnými barvami od žluté a červené až po fialovou a silné světlo slunce ozařovalo okolí. Skupina koček se válela ve vysoké trávě a odpočívaly. Stmívalo se čím dál víc a po chvilce už byla úplná tma. Simon už to nicnedělání nudilo a chtěla si hrát na velitelku. "Pojďte, už se vrátíme zpátky." zavelela. "Proč?" zeptala se udiveně Afrodita. "No protože jsem to řekla." "Prosímtě vždyť je ještě brzo, ty si klidně běž ale my tady ještě zůstaneme." řekla Afrodita. "Tsss" sykla naštvaně Simon a šla si lehnout o kousek dál. "Co to s ní je?" divila se Lilly. "To je u ní úplně normální..." Vysvětlovala Nala klidně, ale Afroditu to štvalo. Pořád si v hlavě říkala: Simon je prostě moc panovačná! Někdo s ní musí něco udělat. Neustále ponižuje ostatní! Tohle už dlouho snášet nebudu! Simon ale vycítila její naštvanost a tak když se vraceli zpátky, nastavila jí nohu. Afrodita to ještě nějak vydržela, ale věděla, že už brzy vybouchne vzteky. Les vypadal v noci úplně jinak a nikdo si nebyl jistý, kam jdou. Simon se ale vytahovala dál a tak je celou cestu vedla. Potom i ona znejistěla ale měla strach, že by se jí ostatní smáli a tak šla dál. "Ehm... víš jistě kam jdeme?" zeptala se Afrodita. "No... no jasně! c-co je to za blbou otázku? Jasně že vím, kam jdeme!" naštvala se Simon. "Počkej! Ja myslím že vím, kde jsme! Pojďte za mnou!" křikla Afrodita a bězěla hluboko do lesa. Všechny ostatní kočky běžely za ní a za pár minut byly v táboře. Simon vzteky zaryla drápy do hlíny a jak ji spatřila Afrodita, tak šla k ní. "Jak vidíš tak nejsi nejlepší." smála se. "Hmm, výjmečně se ti něco povedlo, Ditko... ale nedělej z toho nějakej zázrak. S mými úspěchy se to nedá srovnávat." vytahovala se Simon a Afrodita hned řekla " S jakými úspěchy? Jediný co umíš je vytahovat se nad ostatními a všechny ponižovat! Chceš slyšet pravdu?! Jseš horší než rozmazlené kotě a nesneseš být druhá! A neříkej mi Ditko!!!" Simon se už neudržela a sekla drápy po Afroditě. Ta ale stila rychle uhnot a skočila na Simon zezadu. Lilly a Nala jen přihlížely z povzdálí a vyděšeně se dívaly se na zuřivý boj. Simon strčila do Afrodity a ta spadla na zem. Potom jí začala drápat a kousat, Afrodita ale zapíchla drápy do její tlapky, zvedla se a zakousla se jí do krku. Nala k nim přiběhla a křičela "Přestaňte! Tak už dost!" Kočky ji ale neposlouchaly a praly se dál. Afrodita pak odstrčila packama Simon a ta se bouchla do hlavy o strom. Kočičí bitva skončila a obě kočky utrpěly několik ran a škrábanců. Nikdo pak už nic neřekl a celou noc nemohl nikdo usnout. Afrodita měla výčitky že to přehnala, ale při tom si byla jistá, že si to Simon zasloužila. Nala je nechtěla vyléčit protože se praly dvě kamarádky, ale nakonec je vyléčila. Zbytek výletu si užily, jenom Simon se s nikým nebavila. Když prošly skoro celý les, vrátili se domů a nikdo nikomu o tom boji neřekl.
.

Moje obrázky ;) a Mia

10. srpna 2015 v 11:29 | nikdo |  Postavy
Pár obrázků Smějící se
a konečně tady je Mia

Další kočka

9. srpna 2015 v 12:16 | Ellis |  Postavy
Tohle je kočka (to jste doufám poznaliSmějící se) Jmenuje se Meliris a bydlí v Zamlžených bažinách. Je velice moudrá a nosí náhrdelník, ve kterém je kámen s tyrkysovou barvou. Proč? Protože je Ochránkyně Černé skály, je to obrovská skála, ve které jsou uvězněny ztracené duše. Ochránkyně černé skály jsou 2, Meliris a Sissi, ta má náhrdelník s červeným kamenem.

Kočky z příběhu

5. srpna 2015 v 15:22 | Ellis |  Postavy
Nejsou tu všechny

Zase bez nadpisu

5. srpna 2015 v 10:50 | Nikdo
Ahoj, pořád vymýšlím, jak bych mohla vylepšit tento blog a pořád vypadá hrozně! Takže se nedivte, pokud bude tento blog každý den vypadat jinak, protože se budu snažit, aby tento blog vypadal hezky. Nebo aspoň o trochu líp, než vypadá teď.

Zimní kočka

5. srpna 2015 v 8:53 | Nikdo |  Postavy
Zimní kočka vládne zimě a je velmi silná. Nemá moc dobrou povahu a když se naštve, zmrazí vše kolem sebe. Bydlí ve Sněžných horách a všichni jí říkají Vločka.

Přírodní kočka

4. srpna 2015 v 10:19 | Ellis |  Postavy
Tahle kočka vládne přírodě
domov: Hluboký les
jméno: Kissa
největší nepřítel: Zimní kočka

Kamínky ;)

3. srpna 2015 v 22:24 | Ellis
Poskládala jsem kočičí tlapku z nasbíraných kamínků. Usmívající se Já vím, je to blbost, ale zrovna teď nemám čas jak už jsem psala. Tak přidám aspoň něco..